Zabezpieczenia przeciw ptakom

Lubisz ptaki, ale przeszkadza Tobie ich obecność w okolicy? Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie montaż zabezpieczeń przeciw ptakom. Oferowane przez nas systemy są w pełni bezpieczne dla zwierząt, jednak skutecznie uniemożliwią bytowanie ptaków tam gdzie są niemile widziane.
Najczęściej wybierane przez naszych klientów systemy zabezpieczeń przeciw ptakom to kolce lub siatki. Montaż kolców przeciw ptakom to zadanie dla doświadczonych wykonawców. Chodź sam montaż nie jest wyjątkowo trudny to doświadczenie niezbędne jest aby dobrze dobrać rozwiązanie do zaistniałych warunków. Często zlecenia które wykonujemy są w miejscach trudnodostępnych lub na wysokości. Zawsze dbamy o prawidłowe wygrodzenie strefy niebezpiecznej pod miejscem przeprowadzania prac. Zawsze działamy z zachowaniem wszelkich zasad BHP tak aby zabezpieczenia przeciwko ptakom zamontowane były profesjonalnie, trwale, dokładnie a sama praca przebiegała bezpiecznie. Kolce montujemy tam gdzie ptaki nie powinny siadać np.: na parapetach czy gzymsach, powierzchniach płaskich, wystających elementach elewacji czy na różnego rodzaju konstrukcjach.
Montaż siatek przeciw ptakom natomiast wykonuje się przeważnie odgradzając miejsce gdzie intruzi nie powinni wlatywać czyli na balkonach, ewentualnie od spodu konstrukcji zadaszeń, we wnękach itp. Cieszymy się, widząc, że nasi klienci mogą spokojnie korzystać z obiektów, nie obawiając się, że będą mieli styczność z ptasimi odchodami. Dzięki montażu zabezpieczeń znacznie zmniejszysz ich ilość a jeśli już wystąpią zabrudzenia zawsze możesz nas wezwać abyśmy wykonali mycie dachu czy mycie elewacji.
Jesteśmy specjalistami od prac monterskich na wysokości, w związku z czym oferujemy również montaż innych elementów konstrukcji, prace budowlane czy dekarskie. Z nami wykonasz usługi kompleksowo. Zadzwoń i poproś o wycenę która zawsze jest bezpłatna. Działamy głównie na terenie jakim jest Warszawa, ale zdarza się, że można nas spotkać w innych miastach, np: Płock, Radom czy Siedlce. Pamiętaj również, że na nasze prace udzielamy długich gwarancji, przewyższających ofertę konkurencji. Dzieje się tak, dlatego, że nasze doświadczenie budowaliśmy przez długie lata i wiemy doskonale na co zwrócić uwagę przy montażu. Zapraszamy do kontaktu!