Naprawa dociepleń

Na ścianach Twojego budynku pojawił się grzyb, pleśń lub glony? Możemy przeprowadzić profesjonalne odgrzybianie i mycie elewacji, jednak często przyczyna leży głębiej niż na zewnętrznych ścianach konstrukcji budowlanej.
W większości przypadków rozprzestrzenianie się drobnoustrojów jest wynikiem nieprawidłowej regulacji termicznej ścian budynku. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że uszkodzenie izolacji budynku może mieć tak rozległe skutki. Nieprawidłowo ocieplony budynek może skazać nas na straty ciepła w wysokości aż 30%! Aby zmniejszyć swoje rachunki za ogrzewanie w zimie i podwyższyć komfort użytkowania pomieszczeń w lecie, należy po zauważeniu uszkodzeń wykonać niezwłoczną naprawę dociepleń.
Podczas ekspertyzy technicznej nasz pracownik zbada powierzchnię budynku i przeprowadzi termografię, co pozwoli stwierdzić, czy ocieplenie budynku nie wymaga naprawy. Dzięki wiedzy zawodowej, dużemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii zapewnimy najbardziej optymalne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta a sama naprawa elewacji przeprowadzana jest przez nas szybko i sprawnie .
Istnieje wiele sposobów na naprawę dociepleń budynku – wybór odpowiedniego zależy od czynników, jak rodzaj istniejącej izolacji, stopień zniszczenia i ich rozległość. W niektórych przypadkach wystarczy uzupełnić ocieplenie wdmuchując wełnę celulozową w puste przestrzenie, a czasem sensowniejszym rozwiązaniem okazuje się ocieplenie na ocieplenie, czyli ponowna izolacja całej powierzchni, lub wycięcie i ponowny montaż warstw docieplenia tam gdzie zostało uszkodzone. W swojej pracy nie trzymamy się sztywnych schematów – strategię opracowujemy dopiero na podstawie szczegółowej analizy technicznej i wizji lokalnej.
Nasza firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem a pracownicy wiedzą z dziedziny napraw elewacji i dociepleń, dlatego możesz kierować do nich wszystkie pytania. Do pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, ponieważ zależy nam na tworzeniu rozwiązań długoterminowych. Stosujemy produkty o podwyższonej odporności na zużycie i uszkodzenia, a także dbamy o właściwą konserwację remontowanych powierzchni.
Z naszych usług możesz skorzystać nie tylko w Warszawie, ale i w Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim czy Siedlcach. W przypadku dużego zlecenia możemy się wybrać do dalszych lokalizacji na terenie Mazowsza – wszystko jest do uzgodnienia!