Naprawa kominów

Nie bez powodu dekarze i alpiniści z naszej ekipy cieszą się nienaganną opinią wśród szerokiego grona klientów z różnych mazowieckich miast – jesteśmy zgraną ekipą profesjonalistów, którzy naprawdę znają się na swojej pracy.
Normalnym jest, że po kilku latach od montażu komina mogą pojawić się na nim uszkodzenia mechaniczne wynikające z jego ciągłej eksploatacji. Nawet jeśli nie zauważyłeś żadnych wad na powierzchni swojego komina należy raz na jakiś czas wezwać naszych ekspertów do wykonania przeglądu, ponieważ szkody mogą być wewnętrzne. Nawet te najmniejsze uszkodzenia mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie systemu ogrzewania i wentylacji budynku i wtedy niezbędna może okazać się naprawa kominów.
Najczęstsze szkody występujące na kominach to:

  • nieszczelności – przerwanie ciągłości ocieplenia prowadzi do poważnych strat ciepła w budynku;
  • pęknięcia, odłamania i inne uszkodzenia mechaniczne – oprócz tego, że wyglądają mało estetycznie, mają wpływ na prawidłowość działania komina;
  • spalenia – w wyniku osadzania się sadzy wzdłuż wewnętrznego przewodu komina dochodzi do pożarów, temperatura w kominie robi się bardzo wysoka i może dojść do uszkodzenia konstrukcji i rozprzestrzenienia się ognia na dalsze części budynku;
  • korozja – antidotum na to zjawisko są oferowane przez nas wysokiej jakości pokrycia antykorozyjne, które skutecznie zabezpieczą całą powierzchnię.

    Bezpieczeństwo użytkowników budynku jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego gdy wykonujemy prace typu naprawa kominów i inne, na dachach, robimy to ze szczególną starannością. Cechuje nas skrupulatność i profesjonalizm, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie klientów na terenie Warszawy i całego Mazowsza.
    Czas oczekiwania na wykonanie zależy od pory roku i obłożenia, ale zapewniamy, że nie jest on zbyt długi. Ceny naszych usług zależą od rodzaju uszkodzeń i są ustalane indywidualnie, ale porównując je do konkurencji, uwzględniając podobne technologie – są atrakcyjne.
    Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wysokościowych na terenie Warszawy i okolic! Często odwiedzamy miasta, jak Legionowo, Piaseczno i Grójec.