Uszczelnianie dachów

Martwisz się przeciekającym pokryciem? Pozwól nam uszczelnić swój dach na stałe! Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i sprawdzonych produktów zminimalizujemy ryzyko wystąpienia ponownych uszkodzeń!
Wysokiej jakości masy uszczelniające, których używamy które wykorzystujemy uszczelniając dachy, tworzą trwałe elastyczne powłoki, dzięki czemu cała konstrukcja dachowa staje się odporna na przecieki. Wybór rodzaju uszczelnienia zależy od materiału pokrycia, rozległości uszkodzenia i czynników zewnętrznych. Wszystkie produkty charakteryzują się dobrą przyczepnością oraz wodoszczelnością i chronią dach już od momentu aplikacji. Bardzo wygodne jest to, że można zabezpieczać dach nawet zimą, ponieważ niektóre stosowane przez nas masy są odporne na działanie wilgoci i niskich temperatur.
Najważniejsze dla nas jest, żeby uszczelnianie dachów wykonać dokładnie i skutecznie, jednak zwracamy również uwagę na walory estetyczne. Do napraw dachu wybieramy produkty dopasowane kolorystycznie do reszty pokrycia, aby uszczelnione miejsce nie wyróżniało się na tle całej połaci.
Oprócz skutecznego uszczelnienia dachu oferujemy szeroki wachlarz innych usług dekarskich, na przykład malowanie dachów, mycie przemysłowe i remonty kominów. Przy dużych zleceniach uwzględniających wykonanie kilku usług oferujemy korzystne rabaty.
Cena uszczelniania dachu zależy od jego wielkości, stopnia zniszczenia, materiału, z jakiego jest wykonany i kąta nachylenia połaci. Wykonujemy uszczelnianie dachów z różnych materiałów: z blachodachówki, papy, gontów bitumicznych, membrany dachowej i zwykłych dachówek ceramicznych czy betonowych.
Nie jesteś pewien czy Twój dach wymaga uszczelnienia? A może zastanawiasz się nad remontem całej połaci? W tych i innych kwestiach pomoże Ci nasz konsultant – zadzwoń i dowiedz się wszystkiego co Ciebie interesuje!