Naprawa elewacji

Naprawa elewacji budynku składa się z kilku etapów, spośród których najczęściej wykonujemy: mycie i odgrzybianie oraz jej ponowne malowanie. Jeżeli doszło do uszkodzenia głębszych warstw, należy wykonać naprawę dociepleń. Niedopatrzenie w tej sferze może skutkować zwiększeniem się wydatków na ogrzewanie, czego lepiej uniknąć a także powiększaniem sie zniszczeń w miarę upływu czasu. Plan pracy i kosztorys przedstawiamy dopiero po wizji lokalnej, podczas której dokonujemy pomiarów. Dzięki temu możemy opracować najlepszy plan działania dobrany do indywidualnych potrzeb klienta.
Kiedy w elewacji np. w wyniku uderzenia ostrym przedmiotem powstanie głęboka dziura, należy niezwłocznie skontaktować się z naszą ekipą, którzy ocenią stopień zniszczenia izolacji budynku. Na nagłe wypadki staramy się reagować bez zbędnej zwłoki, aby klient uniknął nieprzyjemnych konsekwencji dalszych awarii powstających w wyniku zaniedbania pierwotnego uszkodzenia.
Pierwszym krokiem przy tego typu naprawach jest sprawdzenie, jak głębokie jest uszkodzenie. Następnym krokiem jest wycięcie uszkodzonego fragmentu elewacji i dokładne oczyszczenie miejsca w ścianie. W zależności od ocenionej wcześniej głębokości uszkodzenia, uzupełniamy warstwy izolacji odpowiednią metodą, po czym montujemy siatkę zbrojącą. Ostatnie etapy naprawy elewacji to gruntowanie, tynkowanie lub malowanie. Ważne, żeby przy tym zachować parametry zgodne z istniejącym wykończeniem budynku. Do realizacji zleceń używamy tylko sprawdzonych produktów zaufanych dostawców, dzięki czemu możemy dać klientom gwarancję na trwałość i długowieczność prac.
Przy naprawach elewacji kierujemy się zasadą: lepiej wykonać raz a dobrze! Skorzystaj z naszych usług wysokościowych i ciesz się świetnym wyglądem odnowionej elewacji przez długie lata. Zadzwoń lub opisz zlecenie mailowo, a odezwiemy się do Ciebie, aby uzgodnić szczegóły. Pracujemy w Warszawie i okolicach, czasem przyjmujemy też zlecenia z dalszych rejonach Mazowsza.