Mycie biurowców

Naszych alpinistów nie sposób nie zauważyć na ścianach biurowców w Warszawie. Od wiosny do późnej jesieni nasi pracownicy stają na wysokości zadania usuwając wszelkie zabrudzenia i nadając szybom wysoki połysk wykonując mycie elewacji biurowców. Większość nowoczesnych, wysokich budynków biurowych charakteryzuje brak możliwości umycia zewnętrznej powierzchni okna z wnętrza budynku. W takich sytuacjach, z pomocą przychodzą alpiniści firmy DA-EL.

Do mycia biurowców używamy specjalnych środków, które usuwają nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Umytą powierzchnię okna impregnujemy, zapobiegając niszczeniu szkła oraz chroniąc je przed zbyt wczesnym osiadaniem miejskich pyłów i innych zanieczyszczeń.

Jednym ze stosowanych przez nas do mycia biurowców w Warszawie środków jest zdemineralizowana woda, która oczyszczona w procesie filtracji z minerałów i pierwiastków charakteryzuje się doskonałymi właściwościami czyszczącymi. Umyte okna są wolne od smug, a dzięki zmniejszeniu do minimum elektrostatyczności powierzchni mytej zanieczyszczenia osiadają znacznie wolniej.

Jeśli chcecie dołączyć do grona zadowolonych klientów i patrzeć na świat przez lśniące okna – zapraszamy do kontaktu!