Remonty balkonów

Zauważyłeś pęknięcia płytek, podejrzane plamy lub uszkodzenia powierzchni swojego balkonu? To znak, że należy niezwłocznie wykonać remont balkonu. W przypadku zauważenia uszkodzeń zalecamy jak najszybszy kontakt z naszą ekipą, ponieważ zaniedbanie nawet małych zniszczeń może prowadzić do poważnych awarii lub uszkodzeń wewnątrz budynku lub na elewacji. W wyniku odwlekania remontu balkonu możesz ponieść dodatkowe koszty gdy trzeba będzie wykonać malowanie elewacji lub czyszczenie elewacji, usuwania skutków przecieków wewnątrz lokalu.
Remonty balkonów zawsze składają się u nas z dwóch ważnych części: fachowej diagnostyki i profesjonalnego wykonania. Podczas wizji lokalnej sprawdzamy stan płytek, mocowań, balustrad i stanu obróbek blacharskich. Dokładnie stwierdzimy jak zużyta jest konstrukcja, jaka jest przyczyna powstałych uszkodzeń i jak im zaradzić.
Następnym etapem naszej pracy przy remoncie tarasu lub balkonu jest przygotowanie powierzchni oraz otoczenia obiektu do prac na wysokości. Dbamy o prawidłowe zabezpieczenie miejsca pracy, aby uchronić pozostałych mieszkańców i osoby postronne przed ewentualnymi wypadkami.
Całkowity remont balkonu przebiega zwykle według poniższego schematu:

  1. Skuwamy wszystkie stare płytki i warstwy.
  2. Wymieniamy obróbki blacharskie.
  3. Wykonujemy nową hydroizolację w dwóch warstwach.
  4. Kładziemy płytki na mrozoodpornych zaprawach klejowych.
  5. Fugujemy.
  6. Wykonujemy ewentualne poprawki i mycie balkonu.

Wykonując remonty balkonów wykorzystujemy najczęściej technologie CERESIT i SOPRO, które niebezpodstawnie cieszą się ogromną renomą na rynku. Na nasze prace wysokościowe udzielamy wieloletnich gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni jakości swoich usług.
Wykonamy remont balkonu, naprawę dachu lub inną pracę alpinistyczną na terenie Warszawy, ale też w Markach, Kobyłce czy Piasecznie. Umów się na oględziny obiektu, a my powiemy Ci, jakie dalsze kroki najlepiej będzie podjąć.