Mycie kostki i dachówki

Kostka brukowa czy pokrycia dachowe wymagają co jakiś czas specjalistycznego odświeżenia/konserwacji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej klasy sprzętu jesteśmy w stanie to wykonać. Mycie wysokociśnieniowe sprawia, że cała akcja trwa stosunkowo krótko, zaś efekt jest długotrwały i bardzo dobrze widoczny.

Kostka brukowa to nie tylko chodniki i ulice. To także ścieżki i podjazdy przydomowe, parkingi dla klientów, place wewnętrzne i dziedzińce. Kostka po pewnym czasie użytkowania staje się mało wyrazista, zarasta mchami, porostami przez co wymaga gruntownego procesu odnowy. Dopiero przy użyciu odpowiednich maszyn będzie można wydobyć jej naturalną fakturę, usunąć najtrudniejsze zabrudzenia oraz przebarwienia. Pozytywny efekt gwarantowany!

Nie tylko bruk z czasem wymaga odświeżenia. Także pokrywające nasz dach dachówki po jakimś czasie sprawiają o wiele gorsze wrażenie. Nasz zespół wykona dla Państwa mycie i czyszczenie dachówek szybko i skutecznie. Dach po takim zabiegu będzie wyglądał jak nowo położony, a prace będą przy tym wykonane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Samo czyszczenie bruku czy dachówki może zostać wzbogacone o impregnację materiału. W znacznym stopniu wydłuży to nie tylko świeży wygląd powierzchni, lecz również zabezpieczy ją przed zabrudzeniem czy ponownym porastaniem mchami i porostami. Zaimpregnowana powierzchnia, dzięki uwidocznieniu pierwotnej faktury, wygląda jak nowa. Ponadto stosowane przez nas środki nie wpływają w żadnym stopniu na oddychanie materiału.