Usługi dekarskie

Nasza ekipa wykonuje usługi dekarskie na terenie całej Warszawy i pobliskich miejscowości jak Sochaczew, Tarczyn czy Grójec.
Wykonujemy różne prace na dachach od mycia po kompletny remont pokrycia. Cechuje nas solidność i terminowość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i stosujemy najlepiej dobrane technologie. Plan pracy ustalamy dopiero po wykonaniu wizji lokalnej lub jeśli klient sobie tego życzy, po dokonaniu płatnej ekspertyzy, podczas której poddajemy analizie wszystkie parametry techniczne konstrukcji budowlanej i opracowywujemy dokładny schemat pracy który następnie jest podpisywany przez naszego inspektora posiadającego stosowne uprawnienia budowlane.
Kosztorys przedstawiamy klientowi po oględzinach obiektu. Uwzględniamy ceny materiałów i nakładu pracy. Dzięki wieloletniej współpracy z zaufanymi dostawcami, uzyskujemy atrakcyjne rabaty na zakup najlepszych produktów gdy wykonujemy usługi dekarskie.
Warto z nami współpracować, ponieważ mamy ogromną wiedzę i jeszcze większe doświadczenie. Jesteśmy na rynku prawie 15 lat, jednak stale się doszkalamy i poznajemy nowe rozwiązania, dzięki którym udaje nam się pracować szybciej, wydajniej i nowocześniej.
Dekarze z naszej ekipy wykonają:

Posiadamy certyfikaty upoważniające nas do wykonywania robót z dostępu linowego, co często znacznie usprawnia realizację zleceń obejmujących usługi dekarskie, pomijając rusztowania czy podnośniki. Pracujemy dobrej jakości i nowoczesnymi narzędziami, zlecenia wykonujemy wraz z zakupem niezbędnych materiałów – więc prace dekarskie wykonujemy całkowicie kompleksowo. Zawsze stosujemy się do zasad i wytycznych BHP, ściśle przestrzegamy też przepisów prawa budowlanego. Pamiętaj, że praca na dachu wiąże się z ryzykiem upadku z wysokości, dlatego to zadanie zleć firmie z doświadczeniem takiej jak nasza!
Zapraszamy do skorzystania z usług dekarskich znajdujących się w naszej ofercie na terenie Warszawy i okolic. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz umówić się na oględziny, zadzwoń lub napisz nam wiadomość.