Wymiana szyb elewacyjnych

Nawet najodporniejsze szyby na elewacjach czy dachach są podatne na uszkodzenia mechaniczne. W wypadku zauważenia na powierzchni szyby pęknięcia lub ubytku warto rozważyć wymianę szyb.
Naruszenia powierzchni szyby mogą skutkować powstawaniem nieszczelności i mostków termicznych, które w okresie jesienno-zimowym generują wysokie koszty ogrzewania. Oferujemy profesjonalne uszczelnianie okien czy elewacji szklano aluminiowych, jednak od wymiany zespolenia należy zacząć.
Wykonujemy wymianę szyb elewacyjnych, niezależnie od tego, czy mają szprosy lub szczebliny, czy też nie. Jesteśmy ekspertami w pracach wysokościowych i wymianę szyb przeprowadzamy w ekspresowym tempie, doskonałej jakości i bez zniszczeń. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu zasad BHP nasza praca zawsze przebiega bezpiecznie dla nas oraz osób postronnych.
Mimo że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie usług z dostępu linowego, stale dokształcamy się, żeby pracować jeszcze lepiej i efektywniej. Dbamy o zadowolenie każdego klienta, dlatego jeśli masz jakiekolwiek uwagi do naszej pracy, powiedz nam o tym, a my postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.
Wymianę szyb elewacyjnych przeprowadzamy na terenie całej Polski ale miejscem gdzie możesz nas najczęściej spotkać jest Warszawa. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat naszych usług wysokościowych – wycena jest bezpłatna.