Mycie elewacji

Na czym polega mycie elewacji?
Mycie elewacji to usługa polegająca na dokładnym oczyszczeniu zewnętrznych ścian budynku z kurzu, pleśni zielonych nalotów i innych zabrudzeń. Za pomocą myjki ciśnieniowej i specjalnych środków chemicznych usuwa się nawet najbardziej uciążliwe plamy i zabrudzenia. Dodatkowo cała powierzchnia zostaje zdezynfekowana i zabezpieczona przed grzybem.
Po co wykonuje się mycie elewacji?
Tak samo, jak mycie okien czy mycie dachów, mycie elewacji ma na celu usunięcie zabrudzeń z mytej powierzchni, pozostawiając ją czystą i lśniącą. Dzięki myciu uzyskasz efekt świeżości i nowości. Ponadto czyszczenie elewacji jest ważne ze względów higienicznych – w jego trakcie cała elewacja zostaje odkażona i zabezpieczona preparatem grzybobójczym.
Jak często należy wykonywać mycie elewacji?
Nie ma jednoznacznie określonej częstotliwości, z jaką powinno się myć elewacje budynków. Wszystko zależy od stopnia zabrudzenia, stanu elewacji oraz innych czynników, jak np. warunki atmosferyczne czy lokalizacja budynku. Przy podejmowaniu decyzji należy kierować się rozsądkiem i własnymi odczuciami. Warto jednak również zapytać ekspertów o opinię, ponieważ mycie elewacji spełnia nie tylko funkcję estetyczną, ale pozwala na przedwczesne rozpoznanie uszkodzeń oraz występowania drobnoustrojów. Przy okazji mycia elewacji, możemy wykonać odgrzybianie elewacji, żeby zapewnić mieszkańcom dodatkową ochronę.
Dlaczego warto wybrać nasza ekipę do mycia elewacji?
Od lat zajmujemy się tego typu pracami, dzięki czemu mamy duże doświadczenie praktyczne. Ponadto używamy profesjonalnego sprzętu do pracy na wysokości, który zapewnia pracownikom i przechodniom maksymalne bezpieczeństwo. Wszystkie zlecenia realizujemy w jak najkrótszym terminie dbając o każdy szczegół wykonania.
Jakie lokalizacje obsługujemy?
Możesz skorzystać z naszych usług wysokościowych na terenie województwa mazowieckiego. Skupiamy się głównie na Warszawie i podwarszawskich miejscowościach, jednak dla większych zleceń zapewniamy dojazd w obrębie całego Mazowsza.