Mycie okien na elewacji

Mycie okien wykonujemy nie tylko na wiosnę, choć ten okres szczególnie charakteryzuje się pociągiem do czystości. Alpiniści z naszego zespołu umyją okna nawet w najwyższych kondygnacjach wieżowców, ponieważ dysponujemy do tego zadania profesjonalnym sprzętem i kwalifikacjami. W przypadku mycia niższych budynków korzystamy z rusztowań lub zwyżek.
Cena mycia okien zależy od wysokości budynku, ilości m2 i stopnia zabrudzenia powierzchni płaskich. Najmniej kosztuje mycie okien wysokich budynków o jednolitych kształtach i dużej powierzchni. W przypadku mycia okien lub elewacji szklanych przez zespół naszych alpinistów, liczy się czas przeznaczony na tę czynność – innymi słowy nakład pracy. Głównie w przeliczeniu na rh to właśnie składowa ceny m2 mycia elewacji.
Gwarantujemy, że twoje okna będą idealnie czyste, lśniące i bez smug po naszej wizycie na Twoim obiekcie. Aby zapobiegać ewentualnym wypadkom dopuszczamy do pracy w naszej firmie tylko specjalistów z doświadczeniem oraz potwierdzonymi umiejętnościami. Regularnie kontrolujemy stan sprzętu zabezpieczające, ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
Mycie okien klientów wykonujemy najwyższej jakości środkami czyszczącymi. Dbamy przy tym o to, żeby były wydajne i przyjazne środowisku. Dzięki użyciu wody demineralizowanej okna pozostaną czyste na długo od naszej wizyty.
Zauważyłeś pęknięcie tafli szkła na powierzchni Twojego budynku? Nie przejmuj się! Szybko i tanio wymienimy szybę. Prace wykonujemy w mieście naszej siedziby którym jest Warszawa. Zapraszamy do współpracy i składania zapytań.