Montaż siatek przeciw ptakom

Masz dość uciążliwych wizyt nieproszonych ptaków na swoim balkonie czy innego rodzaju konstrukcji? Montaż siatki przeciw ptakom to najprostszy sposób na rozwiązanie tego problemu. Dodatkowo możesz zlecić nam montaż kolców, które uniemożliwią szkodnikom siadanie na zabezpieczonych powierzchniach. W przypadku silnych zabrudzeń możemy wykonać czyszczenie i mycie przemysłowe dowolnej powierzchni.
Samodzielny montaż zabezpieczeń przeciw ptakom często wiąże się z ryzykiem niebezpiecznego upadku z wysokości, dlatego polecamy skorzystanie z naszej fachowej pomocy. Wyszkoleni w zakresie prac monterskich alpiniści z naszej ekipy posiadają kwalifikacje i uprawnienia do pracy na wysokości.
Przy projekcie siatki bierzemy pod uwagę parametry jak wysokość oraz szerokość balkonu czy okna, przy którym zamontowana ma zostać zabezpieczenie. Siatki przeciw ptakom zwykle wykonane są z włókien polietylenowych, które doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Są odporne na promeniowanie UV ze słońca, deszcz czy niskie temperatury.
Cena usługi zależy od kilku czynników, jakimi są: lokalizacja obiektu, jego wysokość i wielkość osłanianej powierzchni. Zadzwoń i poproś o darmową wycenę zlecenia!
Dzięki siatce ptaki nie będą miały już dostępu do przestrzeni które zostaną wygrodzone. Drażniące trzepotanie skrzydłami dobiegnie końca, podobnie jak skończą sie zabrudzenia. Im wcześniej zamontujesz siatkę przeciw ptakom, tym szybciej będziesz mógł cieszyć się spokojem. Montujemy zabezpieczenia przeciw ptakom w Warszawie, Otwocku, Legionowie i innych pobliskich miejscowościach.