Dachy

Piękny dach nadaje domowi niepowtarzalny charakter. Jednak pokrycie dachowe – zwłaszcza ocieplone wełną – jest jednym z trudniejszych do wykonania elementów budynku.

Dlatego tak istotny jest dobór fachowców, którzy usługi dekarskie wykonają z należytą starannością.

Prace dekarskie to obecnie sztuka – dysponujemy bowiem ogromną różnorodnością pokryć dachowych. Trzeba też pamiętać, że dach wykonany niezgodnie ze sztuką dekarską trudno poprawić. Taka naprawa może być tym kosztowniejsza, im droższe było pokrycie dachowe i im bardziej skomplikowany był kształt dachu. Od dobrego krycia dachów zależy też długowieczność budynku, a co za tym idzie nasz spokojny sen, gdyż nie musimy się martwić o przeciekający dach niszczący nasze nerwy i dobytek.
Nie działamy jak inne firmy dekarskie – prace dekarskie wykonują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy. Wykonujemy pokrycia dachowe nie tylko z popularnych materiałów, jak dachówki betonowe i ceramiczne. Usługi i roboty dekarskie obejmują też krycie blachodachówką oraz gontem.
Nasi pracownicy posiadają długoletnie praktyki w zawodzie, dlatego możesz być pewien jakości usług.
Usługi dekarskie wyceniane są indywidualnie. Końcowa cena zależy od stopnia skomplikowania dachu oraz wybranego pokrycia dachowego.

Nie funkcjonuje coś takiego jak sztywny cennik na roboty i usługi dekarskie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, po prostu zadzwoń.
Wykonujemy też prace konserwatorskie istniejących pokryć dachowych.