Naprawa dachów

Dach jest elementem, który ma za zadanie zabezpieczenie całej konstrukcji budowlanej przed działaniem czynników zewnętrznych. Dekarze z naszej ekipy oprócz malowania dachów wykonują również ich naprawy. Naprawa dachów wiąże się przeważnie z dużą ilością ciężkiej pracy, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy przy tym przedsięwzięciu.
Zakres naszych usług dekarskich jest bardzo szeroki. Zajmujemy się renowacją różnych pokryć od zwykłych dachówek, przez gonty i dachy z papy, aż po połacie z blachy. Przed przystąpieniem do naprawy, dokonujemy szczegółowych oględzin dachu, na podstawie których wykonujemy wycenę. Dopiero po uzgodnieniu wszystkich szczegółów współpracy z klientem spisujemy umowę i przystępujemy do realizacji zlecenia.
Aby uniknąć ponoszenia wysokich kosztów renowacji całego pokrycia, należy wykonywać regularne przeglądy i naprawiać dach na bieżąco. Zalecamy niezaniedbywanie tych czynności ze względu na możliwe pojawienie się większej ilości uszkodzeń w innych częściach budynku w wyniku powiększających się szkód na dachu. Uszkodzenie dachu lub systemu rynnowego może prowadzić do zawilgotnienia ścian budynku, w wyniku czego będzie trzeba wykonać ponowne malowanie elewacji lub nawet jej kompletny remont. W wielu przypadkach jesteśmy proszeni również o odgrzybienie elewacji, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów chorobotwórczych, które wylęgają się w zawilgotniałych ścianach.
Naprawa dachów jest przez nas głównie wykonywana w mieście Warszawa oraz pobliskich miejscowości. Cena naprawy jest ustalana z każdym klientem z osobna po obejrzeniu obiektu przez naszego przedstawiciela. Sprawdzi on, jak poważne są zniszczenia oraz jaki rodzaj prac należałoby wykonać, aby przywrócić zadowalający stan pokrycia. Nie wahaj się skorzystać z naszej infolinii, jeżeli masz jakieś pytania.