Montaż daszków balkonowych

Czeka Cię kolejny remont balkonu? Możesz w przyszłości uniknąć dodatkowych wydatków lub zwiększyć długowieczność remontu montując solidny daszek balkonowy, który będzie pełnił funkcję tarczy ochronnej Twojego balkonu! Wystarczy, że zadzwonisz, a przyjedziemy, dokonamy oględzin budynku i wykonamy stosowne pomiary. Następnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie i po akceptacji wyceny przystąpimy do montażu. Wybierzemy najbardziej pasujący materiał daszku oraz najtrwalsze mocowania, tak aby zapewnić Tobie i innym mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.
Montaż daszków balkonowych przebiega dwojako: na ścianie lub na kondygnacji powyżej. Jeżeli mieszkasz na ostatnim piętrze daszek przykręcany będzie specjalnymi kotwami do fasady budynku, w pozostałych przypadkach wsporniki umieszcza się przeważnie w strukturze balkonu znajdującego się powyżej. Należy wówczas zapytać sąsiada lub administratora budynku o pozwolenie wykonania takiej czynności. Podczas montażu daszku balkonowego nie bez znaczenia jest również głębokość balkonu.
Gdy wykonujemy montaż daszków balkonowych, przy okazji nasza ekipa dokona fachowej oceny Twojego budynku. Być może czas na wymianę balustrad lub czyszczenie rynien? Zwrócimy uwagę na kominy, stan elewacji.
Te oraz wiele innych prac na wysokościach w Warszawie oraz okolicach możesz zlecić naszej ekipie! Jeżeli masz jakieś pytania – zadzwoń, a odpowiemy najlepiej, jak potrafimy i udzielimy Tobie porady.