Wymiana balustrad

Dostrzegłeś pęknięcia płytek na swoim balkonie czy tarasie? To znak, że czas wezwać naszą ekipę w celu wykonania remontu. Jednym z etapów remontu balkonu / tarasu jest wymiana balustrad. Nowe barierki zagwarantują Ci nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, ale także korzystnie wpłyną na wizerunek całej konstrukcji. Zanim przejdziemy do części praktycznej, jak demontaż starej barierki i oczyszczenie miejsca mocowania, przygotowujemy projekt, w którym zawarte są wszystkie informacje na temat nowej konstrukcji.
Wymiana balustrad w naszym wykonaniu? – nie zapominamy o właściwym ogrodzeniu terenu prac z uwzględnieniem wykonania bezpiecznych przejść dla pieszych.
Zajmujemy się wymianą balustrad zewnętrznych i tych w środku budynku. W zależności od wielkości zlecenia dojeżdżamy do klientów w Warszawie albo na terenie całego kraju.
Czasem, szczególnie w przypadku skorodowanych balustrad, wystarczy wykonać naprawę elementu. Oferujemy wysokiej klasy pokrycia antykorozyjne, usługi spawalnicze, które pozwolą na wiele lat zapomnieć o problemie.
Jeśli chcesz zadać nam pytanie związane z usługami wysokościowymi, polecamy skorzystanie z naszej infolinii lub wysłanie maila na adres podany w danych kontaktowych.