Montaż obróbek blacharskich

W pracach dekarskich dbamy o każdy szczegół, gdyż nawet najmniejszy element konstrukcji ma duże znaczenie dla funkcjonalności całego dachu. Przed ułożeniem warstwy zasadniczej pokrycia wykonujemy montaż obróbek blacharskich. Oferujemy również wymianę obróbek blacharskich na istniejących już dachach czy elewacjach.
Obróbki blacharskie to fragmenty blachy, która została odpowiednio przycięta i uformowana, aby pasowała do reszty konstrukcji i spełniała funkcję techniczną lub estetyczną. W pierwszym przypadku mowa np. o pasach nadrynnowych lub okapowych, które odpowiedzialne są za odprowadzanie skroplin i oparów. Elementy pełniące funkcję estetyczną to między innymi wykończenia szczytów dachu.
Do wykonania obróbek blacharskich wykorzystuje się przeważnie ocynkowaną blachę stalową. Często powierzchnia jest pokryta powłoką poliuretanową, która nie tylko pozwala na dopasowanie kolorystyczne z resztą pokrycia, ale także tworzy zabezpieczenie antykorozyjne elementu.
Kluczowym elementem jeśli chodzi o montaż obróbek blacharskich obróbek blacharskich jest głębokość zakotwiczenia. Złe dobranie parametrów technicznych skutkuje brakiem stabilności konstrukcji, co bezpośrednio zagraża bezpieczeństwu użytkowników budynku.
Aby zapewnić naszym klientom maksymalną satysfakcję z naszych usług, zawsze przed rozpoczęciem pracy prosimy o szczegółowe przedstawienie oczekiwań zleceniodawcy, po czym dokładnie uzgadniamy warunki umowy.
Montaż obróbek blacharskich, jak i inne prace wysokościowe wykonujemy w Warszawie i innych miejscowościach w okolicy. Chętnie wybierzemy się też do bardziej oddalonych mazowieckich miast, jeśli wielkość i warunki zlecenia na to pozwolą.