Usuwanie sopli i nawisów śnieżnych

Podczas zimy często dochodzi do powstawania sopli i nawisów śnieżnych na dachach, rynnach i gzymsach budynków. Stanowią one zagrożenie dla użytkowników i przechodniów. Właściciele lub zarządcy obiektów są prawnie zobowiązani do usuwania mas śniegu, nawisów śnieżnych oraz lodu z dachów i gzymsów. Za niewywiązanie się z tego obowiązku przewidziane są surowe kary pieniężne, a przy nieszczęśliwym wypadku podmiot odpowiedzialny może nawet stanąć przed sądem.
Oferujemy usługę: usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. Wykonujemy również odśnieżanie dachów. Zalecamy podpisanie umowy jeszcze przed sezonem zimowym, żeby zapewnić sobie pierwszeństwo do korzystania z naszych usług. W razie opadów śniegu mamy spore obłożenie wykonując odśnieżanie dachów, dlatego lepiej zarezerwować termin jeszcze przed największymi opadami.
Nasza firma cieszy się dużą popularnością ze względu na dokładność i terminowość przy realizacji zleceń. Od wielu lat zajmujemy się pracami na wysokości, dzięki czemu nie popełniamy błędów typowych dla początkujących alpinistów. Na życzenie zleceniodawcy możemy przedstawić certyfikaty upoważniające nas do wykonywania robót wysokościowych i liczne referencje.
Wykonujemy usuwanie sopli i nawisów ze wszystkich rodzajów konstrukcji budowlanych. Niezależnie od wielkości i stopnia nachylenia dachu odśnieżymy go, usuwając potencjalne zagrożenie. Musisz wiedzieć, że masa mokrego śniegu na dachu może wynosić nawet kilkaset kg/m2 przy metrowej warstwie pokrywy!
Cała strefa, w której działamy zostaje zabezpieczona do czasu zakończenia prac. W ten sposób zapobiegamy ewentualnym wypadkom z udziałem osób postronnych. Sami pracujemy w kaskach ochronnych i kamizelkach odblaskowych. Liny, którymi się zabezpieczamy są regularnie wymieniane, żeby zapewniały maksymalne bezpieczeństwo. W razie konieczności zadzwoń lub napisz.
Prace interwenycjne na dachach i elewacjach wykonujemy w obrębie Warszawy i okolic.