Odgrzybianie elewacji

Szukasz fachowców którzy wykonają odgrzybianie elewacji w Warszawie? Dobrze trafiłeś! Pomożemy przy takich pracach jak naprawa elewacji czy mycie elewacji tynkowych, a także pracach dekarskich. Poniżej znajdziesz opis usługi odgrzybiania elewacji.
Zauważyłeś zielonkawy nalot na powierzchni ścian budynku lub dachówek? Grzyby, pleśń i inne wykwity biologiczne mogą być prawdziwą zmorą dla właścicieli budynków, ponieważ rozmnażają się bardzo szybko, a im jest ich więcej, tym ciężej opanować sytuację. Na szczęście nasi eksperci od prac wysokościowych potrafią szybko i skutecznie pozbyć się problemu, niezależnie od stadium rozwoju pleśni czy grzyba.
Etapy odgrzybiania elewacji:

  1. Oględziny obiektu.
  2. Ustalenie szczegółów ze zleceniodawcą i wycena pracy.
  3. Mycie elewacji pod ciśnieniem z uprzednim nałożeniem środka bio-bujczego.
  4. Impregnacja środkiem aktywnym hydrofobowym.
  5. Sprzątnięcie miejsca pracy.

Niektóre materiały są bardziej podatne na ataki grzybów i pleśni, ponieważ wykazują się wyższą tendencją do pochłaniania wody. Niektóre rodzaje cienkich tynków charakteryzują się szczególnie wysoką nasiąkliwością. To właśnie w nich pod wpływem działania temperatury powstaje idealne środowisko do rozmnażania się mikroorganizmów.
Na szczęście jesteśmy przygotowani aby wykonać odgrzybianie elewacji pokrytych różnymi rodzajami tynków. Posiadamy uprawnienia i umiejętności do pracy na każdej wysokości, dlatego w historii naszych zleceń zobaczysz m.in. odgrzybianie wysokich bloków mieszkalnych.
Do odgrzybiania elewacji używamy specjalistycznych preparatów, które nie tylko dokładnie oczyszczą całą powierzchnię, ale także odkażą i na długo zabezpieczą ją przed ponownym powstaniem wykwitów.
W przypadku pytań zalecamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe znajdziesz w odpowiedniej zakładce naszej strony internetowej.