Uszczelnianie okien

Jeśli na Twojej elewacji szklano aluminiowej pojawią się uszkodzenia to może oznaczać, że w niedalekiej przyszłości woda zacznie przenikać do środka struktury budynku czy obiektu.
Nasza ekipa specjalizuje się w pracach wysokościowych z dostępu linowego – pomożemy Ci pozbyć się wszelkich wad konstrukcji budowlanej – poprzez naprawę czy uszczelnienia. Przekonaj się, że działamy szybko, profesjonalnie a nasze ceny należą do atrakcyjnych!
Na uszczelnianie okien mamy sprawdzone sposoby. Zajmujemy się zarówno uszczelnianiem fasad biurowców, bloków mieszkalnych ze stolarką szklano – aluminiową czy innych obiektów na których znajduje się szkło budowlane. Do pracy wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku materiały:

  • Uszczelniacze butylowe
  • Uszczelniacze poliuratanowe
  • i inne, jeszcze bardziej specjalistyczne.

Korzystamy przy tym z uszczelek piankowych czołowych producentów systemów elewacyjnych – jeśli tylko są niezbędne.
Wybór materiałów zależy od rodzaju nieszczelności i do tej pory zastosowanych preparatów na elewacji. Przy przyjeździe na miejsce pracy sprawdzamy, z jakim uszkodzeniem mamy do czynienia. Przechodzimy do prac przygotowawczych: czyścimy, odpylamy i odtłuszczamy miejsca uszczelnień. Kiedy powierzchnia będzie idealnie sucha, nakładamy odpowiedni preparat poprzedzając uszczelką. gdy wykonamy uszczelnienia okien możesz spokojnie czekać na nadejście mrozów i opadów deszczu.
Nie zapomnij odpowiednio wcześnie zająć się rozwiązywaniem problemu nieszczelności. Zwlekając, narażasz się na znaczne utraty ciepła i zalania. Najlepiej uszczelniać okna gdy jest sucho a temperatura przekracza 5st. C. Zamów nasze usługi online lub telefonicznie. Wycena jest zawsze bezpłatna!