Miejscowe docieplenia

Planujesz remont elewacji? Zadzwoń do nas i dowiedz się, czy nie wystarczy miejscowe docieplenie budynku. A może masz dla nas zlecenie docieplenia w miejscu trudnodostępnym gdzie nie można rozstawić rusztowania? Ciągłość ocieplenia zostaje czasem przerwana w wyniku zdarzeń losowych, jak na przykład pożar. Uszkodzenia mechaniczne również sprawiają, że elewacja wymaga naprawy.
Oprócz kwestii estetycznych, należy pamiętać o funkcjonalności dobrego ocieplenia budynku – bez tego doskwierać może Ci zimno, hałasy z ulicy oraz podwyższone ryzyko wystąpienia grzybów. Nasza ekipa zajmuje się również profesjonalnym odgrzybianiem elewacji, jednak wolimy tak wykonać miejscowe docieplenia, żeby skorzystanie z tej usługi było niepotrzebne.
Docieplenie na docieplenie można zastosować tylko po wykonaniu analizy. Nasz człowiek uwzględni podczas niej wszystkie istotne parametry i właściwości istniejącego ocieplenia, co pozwoli na prawidłowe opracowanie optymalnego projektu. Kolejnym krokiem jest dokładne przygotowanie powierzchni do ocieplenia, w tym wstępne uzupełnienie ubytków w istniejącym ociepleniu. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, należy wykonać odgrzybianie i dodatkowe mycie elewacji. Po ewentualnym zakołkowaniu starych płyt izolacyjnych przystępuje się do zagruntowania powierzchni. Zaraz po tym można rozpocząć montowanie nowych płyt izolacyjnych. Klej pełni tu wyłącznie funkcję pomocniczą – mocowanie właściwe opiera się na specjalnych kołkach, które powinny przechodzić przez wszystkie warstwy ociepleń i być zakotwiczone w podłożu.
Wybór materiału do ocieplenia zależy od kilku czynników. Są nimi między innymi rodzaj istniejącego ocieplenia, czynniki, na działanie których powierzchnia będzie wystawiona oraz indywidualne preferencje klienta. Doskonale znamy się na naszej pracy, więc nie musisz sam dokonywać wyboru – zrobimy to za Ciebie!
Miejscowe docieplenia, jak również inne prace na wysokości wykonujemy na terenie Warszawy, Siedlec, Radomia i innych miast na Mazowszu! Zadzwoń i umów się na DARMOWĄ wycenę!