Czyszczenie rynien

Zbliża się zima, a Twoje rynny dalej nie zostały wyczyszczone? A może właśnie minęła i chciałbyś pozbyć się osadów i innych pozostałości po spływających roztopach? Tak czy inaczej zachęcamy do skorzystania z naszej usługi czyszczenia rynien w Warszawie. Regularna konserwacja rynien uchroni Cię przed dodatkowymi wydatkami, np na: naprawa rynien, czy czyszczenie lub remont elewacji. Drożność rynien i rur spustowych jest niezbędna do ich prawidłowego funkcjonowania – zapchane nie będą spełniały swojej funkcji, co może skutkować rozszczelnieniem systemu rynnowego, a w rezultacie zawilgotnieniem elewacji, które może przeniknąć w głąb budynku. Zimie zwykle towarzyszą silne opady deszczu oraz śniegu, dlatego szczególnie ważne jest, żeby odpowiednio przygotować rynny przed tą porą roku. Bez względu na materiał z którego wykonane są rynny, rodzaj zabrudzeń i otoczenie budynku, możesz być pewien, że gdy wykonamy czyszczenie rynien, będą one w 100% sprawne i czyste. Przy okazji czyszczenia zawsze wykonujemy uszczelnianie dachów jeśli jest taka potrzeba.
Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Kiedy wykonujemy czyszczenie rynien często przeprowadzamy również kontrolę szczelności systemu rynnowego, co pozwala zapobiec powstaniu ewentualnych szkód na budynku. Jeżeli zauważymy powstałe większe pęknięcia lub uszkodzone łączenia zalecamy jak najszybszą naprawę.
Oprócz zleceń w Warszawie odwiedzamy czasem też inne mazowieckie miasta, jak Radom, Płock czy Siedlce. Wszystko zależy od warunków, jakie omówimy z klientem i rodzaju zlecenia.