Mycie elewacji tynkowych

Wśród naszych usług alpinistycznych znajdziesz mycie elewacji tynkowych. W zależności od rodzaju użytego na budynku tynku należy skorzystać z innych specyfików do czyszczenia.
Jeśli wybierzesz nasza ekipę do wykonania tego zadania, możesz być pewien, że zostanie ono wykonane solidnie i szybko. Cechujemy się terminowością i dokładnością przy realizacji zleceń. Z naszych usług możesz skorzystać na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli szukasz kompleksowej obsługi, fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, świetnie trafiłeś!
Posiadamy uprawnienia do wykonywania prac z dostępu linowego, dzięki czemu możemy umyć elewację nawet wysokich budynków.
Jak przeprowadzamy mycie elewacji tynkowych?
Pracę rozpoczynamy od rozpoznania rodzaju elewacji oraz analizy stopnia zabrudzeń. Na podstawie ekspertyzy dobieramy odpowiednie środki czyszczące i dezynfekujące, a następnie wykonujemy naniesienie preparatu czyszczącego poprzez wałki lub opryskiem. Następną fazą mycia elewacji jest mycie ciśnieniowe. Na życzenie klienta umytą elewację zabezpieczamy odpowiednimi środkami impregnującymi (tzw. hydrofobami) uniemożliwiającymi osadzanie się zanieczyszczeń i sprzyjającymi samoczyszczeniu podczas opadów deszczu.
Jeżeli chodzi o częstotliwość mycia elewacji, nie jest ona unormowana. Zalecamy kierowanie się własnymi potrzebami higienicznymi i estetycznymi przy podejmowaniu decyzji o myciu elewacji tynkowej. Jeśli zobaczysz znaczące zabrudzenia lub zielony nalot na powierzchni swojego budynku, oznacza to, że czas na wezwanie ekipy myjącej. Niejednokrotnie, gdy elewacja jest mocno zabrudzona, niezbędnym może okazać się jej malowanie, aby odzyskała dawny wygląd. Dlatego tak ważnym jest nie dopuścić do stanu mocnego zaniedbania. Pocieszające jest jednak to, że zielone naloty usuwamy w stu procentach.
Usługi wysokościowe w Warszawie i okolicach wykonujemy od wielu lat, co pozwoliło nam zbudować silną pozycję na rynku opierającą się na licznej bazie zadowolonych klientów którzy zlecili nam wyżej wymienione prace. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu wyceny Państwa pracy.