Montaż kanałów wentylacyjnych

W portfolio usług naszej firmy znajdziesz montaż kanałów wentylacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów kanałów wentylacyjnych, a lata doświadczenia w branży pozwalają nam na utrzymywanie stabilnej pozycji na rynku.
Kanały wentylacyjne służą prawidłowemu napowietrzaniu powierzchni użytkowych konstrukcji budowlanych. Rekuperacja polega na odprowadzaniu z wewnątrz „zużytego” powietrza i wymianie go na świeże z zewnątrz. Aby system wentylacji mógł działać prawidłowo spełnionych musi być kilka podstawowych warunków:

  • kształt instalacji jest spójny;
  • kanał musi zostać podwieszony lub zamontowany we właściwy sposób na odpowiednia wysokość;
  • adekwatny wybór materiału;
  • zapewnienie szczelności na całej długości;
  • dobór pasujących mocowań.

Z czego składa się system wentylacyjny?
Zlecając nam montaż kanałów wentylacyjnych powinieneś wiedzieć, że prace wykonujemy kompleksowo, montujemy części wchodzące w kanałów: mocowania, łączniki, wsporniki i stopy do urządzeń. Dokładność przy wykonywaniu montażu jest kluczowa dla szczelności instalacji. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pomoże uniknąć dodatkowych kosztów oraz uciążliwych hałasów dobiegających z kanałów.
Przy okazji wyżej wymienionych prac wykonujemy również inne wchodzące w skład naszej oferty. Możesz skorzystać z naszych usług na terenie Warszawy – naszego głównego obszaru działań, a także innych mazowieckich miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu. Koszt usługi wyliczany jest indywidualnie na podstawie parametrów i nakładu pracy.